De Nieuwe Jutter gefeliciteerd met het Gewestelijk Kampioenschap.  samen met de als tweede geplaatste D.O.S. 9 veel succes op 8 juli in Nieuwegein.

De Twee Marken gefeliciteerd met het Gewestelijk Kampioenschap, en samen met Onder Ons 7 veel succes op 9 juli in Nieuwegein.

Het Sticht 2 (Bill's Meiden), Karin Knegt, Wendy de Bie en Jolanda van de Pol.
Het Sticht 2 (Bill's Meiden), Karin Knegt, Wendy de Bie en Jolanda van de Pol.

Het Sticht 2 uit Hilversum gefeliciteerd met het Gewestelijk Kampioenschap en Eem- en Flevoland 2 met de tweede plaats.  Wij wensen beide teams veel succes op 10 juli in Nieuwegein.

Carambole uit Rumpt gefeliciteerd met het Gewestelijk Kampioenschap.  Maar zij staan hun plek naar het NK af aan de nummer 2, B.O.K. uit Amersfoort.  Wij wensen hen veel succes op 2 juli in Nieuwegein.

Onder Ons gefeliciteerd met het Gewestelijk Kampioenschap.  samen met de als tweede geplaatste Olie B veel succes op 1 juli in Nieuwegein.

Dagcompetitie BF Gooi en Vechtstreek

Dagcompetitie - Bestuur

Intervallen

Uitslagen Competitie (Biljartpoint)

Dag Libre Klein 2021-2022 Uitnodiging Beslissingswedstrijden Teamcompetitie

Competitie Archief

 

 

Uitslagen en nieuws BF Gooi en Vechtstreek

 

2021-2022

NK Dagbiljarten PK

Dagspelers - PK Kalender 2021-2022 - Bijgewerkt 18-Sep-2021

Libre 3e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Voorwedstrijden

Libre 3e Klasse 2021-2022 Uitslag Voorwedstrijden

Dag Libre 3e en 4e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Districts Finale

Dag Libre 1e en 2e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Districts Finale

Dag Libre 1e en 2e Klasse 2021-2022 Uitslag Districts Finale

Dag Libre 4e Klasse 2021-2022 Uitslag Districts Finale

Dag Libre 3e Klasse 2021-2022 Uitslag Districts Finale

Dag Libre Klein 1e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Libre Klein 1e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

Dag Libre Klein 2e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Libre Klein 2e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

Dag Libre Klein 3e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Libre Klein 3e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

Dag Libre Klein 4e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

 

Dag Bandstoten 2e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Voorwedstrijden

Dag Bandstoten 2e Klasse 2021-2022 Uitslag Finale

Dag Bandstoten 1e en 3e klasse 2021-2022 Uitnodiging Districts Finale

Dag Bandstoten 3e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Bandstoten 3e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

Dag Bandstoten 2e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Bandstoten 2e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

Dag Bandstoten 1e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Bandstoten 1e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

 

Dag Driebanden 2021-2022 Uitnodiging Districts Finales

Dag Driebanden 1e Klasse 2021-2022 Uitslag Finale

Dag Driebanden 1e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Driebanden 1e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

Dag Driebanden 2e Klasse 2021-2022 Uitslag Finale

Dag Driebanden 2e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Driebanden 2e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

Dag Driebanden 3e Klasse 2021-2022 Uitslag Finale

Dag Driebanden 3e Klasse 2021-2022 Uitnodiging Gewestelijke Finale

Dag Driebanden 3e Klasse 2021-2022 Uitslag Gewestelijke Finale

 

2020-2021

Dagcompetitie - Wedstrijdkalender 2020-2021

  

Finales en voorwedstrijden

Finale 1e klasse bandstoten

 

Uitslagen finales en voorwedstrijden

Uitslag voorwedstrijden bandstoten 2e klasse

Uitslag voorwedstrijden bandstoten 3e klasse

 

Zaterdag 9 april 16:00 mag het team AH van Rijn tegen de Grote Jongens op de grote tafel.

Deze wedstrijd zal gespeeld worden bij Biljart- en Dartcentrum De Haven, Vaartweg 43C in Hilversum.

Uitslag: 0 - 8 (1 - 11).  helaas is het bekeravontuur voor Albert Heijn van Rijn dit jaar over.

Driebanden tegen de Grote Jongens

Naast de reguliere competite zijn er ook nog een aantal teams actief in de Nationale competites.

 

Driebanden Groot

Hier zijn diverse teams ingedeeld in Divisies.  De ere-divisie is waar de top van Nederland in uit komt en die bereikt kan worden via promoties vanuit de lagere divisies..

De teams die zich hebben ingeschreven voor seizoen 2021-2022 zijn:

2e Divisie - Poule 3:

Albert Heijn Van Rijn - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum - 6e plaats

3e Divisie - Poule 1:

Brouwer Project Design - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen - Niet afgemaakt

Megafa - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen - 3e plaats

4e Divisie = Poule 1:

Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum - 7e plaats

Bekercompetitie

Een aantal van deze teams speelt ook mee in de Nationale Bekercompetitie. De loting voor deze competite was op zaterdag 1 augustus.  Voor verenigingen uit ons district zijn dit de resultaten:

Poule A BEKERCOMPETITIE 1e RONDE Datum en lokatie / Uitslag
A-05  Megafa  DeRietlander.nl  6 - 2 (6 - 6)
Poule A BEKERCOMPETITIE 2e RONDE
A-19  Stukadoors Bedrijf Kanters  Megafa  2 - 6 (4 - 8)
A-22  Noorderling 1  Albert Heijn van Rijn  0 - 8 (2 - 10)
Poule A BEKERCOMPETITIE 3e RONDE
A-26  Megafa  Drukkerij 3in1  2 - 6 (5 - 7)
A-27  Albert Heijn van Rijn  Dekker Keukens  0 - 8 (1-11)
Poule C  BEKERCOMPETITIE 1e RONDE
C-16  Mans Genoeg 33  Brouwer Project Design  2 - 6 (3 - 9)
Poule C  BEKERCOMPETITIE 2e RONDE
C-24  De Peel / Van Esch Biljarts  Brouwer Project Design  Niet gespeeld
Poule H  BEKERCOMPETITIE 1e RONDE
H-09  Elbers Transport / Camberlin Stofferingen   VK2/Gorissen Furniture   2 - 6 (3 - 9)

Het laagst geplaatste team speelt thuis.  De teams moeten onderling een speeldatum afspreken.  Zodra die bij ons bekend zijn zullen we ze toevoegen.

Data voor de verschillende speelrondes:

Ronde 1 : t/m 17 oktober
Ronde 2 : t/m 19 december => 6 maart
Ronde 3 : t/m 13 maart => 17 april
Ronde 4 : t/m 22 mei
Finale (laatste 16) in Berlicum is van 6 t/m 12 juni 2022

 

Kadercompetitie

Er wordt gespeeld in 8 poules van 7 teams. 

Poule 1:

DSS Weesp - BV Rapiditas - Klubhuis, Weesp

Ons Genoegen Bussum - Gebouw Komin, Bussum

Poule 2:

BV Padoc / V.D.H. - Padoc, Woerden 

Dagcompetitie Libre 3e klasse 2020-2021 Uitnodiging Voorwedstrijden (PDF) - Bijgewerkt 25 Sept.