Naast de reguliere competite zijn er ook nog een aantal teams actief in de Nationale competites.

 

Driebanden Groot

Hier zijn diverse teams ingedeeld in Divisies.  De ere-divisie is waar de top van Nederland in uit komt en die bereikt kan worden via promoties vanuit de lagere divisies..

De teams die zich hebben ingeschreven voor seizoen 2021-2022 zijn:

2e Divisie - Poule 3:

Albert Heijn Van Rijn - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

3e Divisie - Poule 1:

Brouwer Project Design - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

Megafa - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

4e Divisie = Poule 1:

Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

Bekercompetitie

Een aantal van deze teams speelt ook mee in de Nationale Bekercompetitie. De loting voor deze competite was op zaterdag 1 augustus.  Voor verenigingen uit ons district zijn dit de resultaten:

Poule A BEKERCOMPETITIE 1e RONDE Datum en lokatie / Uitslag
A-05  Megafa  DeRietlander.nl  6 - 2 (6 - 6)
Poule A BEKERCOMPETITIE 2e RONDE
A-19  Stukadoors Bedrijf Kanters  Megafa  10 december, Zevenbergen
A-22  Albert Heijn van Rijn  Noorderling 1  Sneek
Poule C  BEKERCOMPETITIE 1e RONDE
C-16  Mans Genoeg 33  Brouwer Project Design  2 - 6 (3 - 9)
Poule C  BEKERCOMPETITIE 2e RONDE
C-24  De Peel / Van Esch Biljarts  Brouwer Project Design  19 december, Bakel
Poule H  BEKERCOMPETITIE 1e RONDE
H-09  Elbers Transport / Camberlin Stofferingen   VK2/Gorissen Furniture   2 - 6 (3 - 9)

Het laagst geplaatste team speelt thuis.  De teams moeten onderling een speeldatum afspreken.  Zodra die bij ons bekend zijn zullen we ze toevoegen.

Data voor de verschillende speelrondes:

Ronde 1 : t/m 17 oktober
Ronde 2 : t/m 19 december
Ronde 3 : t/m 13 maart
Ronde 4 : t/m 22 mei
Finale (laatste 16) in Berlicum is van 6 t/m 12 juni 2022

 

Kadercompetitie

Er wordt gespeeld in 8 poules van 7 teams. 

Poule 1:

DSS Weesp - BV Rapiditas - Klubhuis, Weesp

Ons Genoegen Bussum - Gebouw Komin, Bussum

Poule 2:

BV Padoc / V.D.H. - Padoc, Woerden