BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:DPCALENDAR CALSCALE:GREGORIAN BEGIN:VTIMEZONE TZID:Europe/Amsterdam BEGIN:STANDARD DTSTART:20231029T010000 TZOFFSETFROM:+0200 TZOFFSETTO:+0100 TZNAME:CET END:STANDARD BEGIN:DAYLIGHT DTSTART:20240331T010000 TZOFFSETFROM:+0100 TZOFFSETTO:+0200 TZNAME:CEST END:DAYLIGHT END:VTIMEZONE X-WR-TIMEZONE:Europe/Amsterdam BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20200829T110000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20200829T150000 UID:C9B17536-F1EB-47AD-806B-F04AC947FBA7 SUMMARY:Algemene Ledenvergadering Het Sticht CREATED:20200804T131816Z DTSTAMP:20200804T131816Z DESCRIPTION:Vanwege de Corona-maatregelen, graag maar één vertegenwoordiger per vereniging. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Vanwege de Corona-maatregelen, graag maar één vertegenwoordiger per vereniging.
LOCATION:Stichts End 41\, 1244 PK Ankeveen\, Noord Holland\, Nederland GEO:52.26398410;5.09757700 LAST-MODIFIED:20200804T142307Z SEQUENCE:3891 X-ACCESS:1 X-HITS:338 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/2-uncategorised/399-uitnodiging-algemene-jaarvergadering-2020 X-COLOR:ee9911 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20210615T090000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20210615T100000 UID:803AE2E7-BAEF-4CF8-8E0B-0F0003AECA18 SUMMARY:Sluiting Inschrijving teams Competitie 2021-2022 CREATED:20210416T180102Z DTSTAMP:20210416T180102Z DESCRIPTION:Dames & heren Wedstrijdleiders Competitie,\NVergeet niet uw teams voor de komende competitie (2021-2022) op te geven voor deze datum (5 juni). X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Dames & heren Wedstrijdleiders Competitie,
Vergeet niet uw teams voor de komende competitie (2021-2022) op te geven voor deze datum (5 juni).
LOCATION: GEO:0.00000000;0.00000000 LAST-MODIFIED:20210416T180249Z SEQUENCE:107 X-ACCESS:1 X-HITS:391 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=81&calid=11 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20210701T090000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20210701T100000 UID:6B51306A-7914-410B-8333-1C068FD08458 SUMMARY:Sluiting Inschrijving PK 2021-2022 CREATED:20210416T180102Z DTSTAMP:20210416T180102Z DESCRIPTION:Dames & heren Wedstrijdleiders PK,\NVergeet niet uw teams voor de komende competitie (2021-2022) op te geven voor deze datum (1 juli) voor deze klasses:\NDriebanden Klein 3e klasseDriebanden Klein 2e klasseDriebanden Klein 1e klasseDriebanden Groot 1e klasseLibre 4e klasseLibre 3e klasse\NVoor de geplande data, kijk in de Wedstrijdkalender 2021-2022 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Dames & heren Wedstrijdleiders PK,
Vergeet niet uw teams voor de komende competitie (2021-2022) op te geven voor deze datum (1 juli) voor deze klasses:
Driebanden Klein 3e klasse
Driebanden Klein 2e klasse
Driebanden Klein 1e klasse
Driebanden Groot 1e klasse
Libre 4e klasse
Libre 3e klasse
Voor de geplande data, kijk in de Wedstrijdkalender 2021-2022
LOCATION: GEO:0.00000000;0.00000000 LAST-MODIFIED:20210417T110914Z SEQUENCE:61692 X-ACCESS:1 X-HITS:362 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=83&calid=11 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20211018T183000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20211030T210000 UID:B17E53ED-99D8-486E-9F90-6FEF131DFA4F SUMMARY:Cosmos Diamond Grand Prix 'De Hazelaar' CREATED:20211017T100946Z DTSTAMP:20211017T100946Z DESCRIPTION:Vanaf donderdag 28 oktober gratis te bekijken op Kozoom. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Vanaf donderdag 28 oktober gratis te bekijken op Kozoom.
LOCATION:T.M. Kortenhorstlaan 6\, 5244 GD Rosmalen GEO:51.71526403;5.37327679 LAST-MODIFIED:20211026T151035Z SEQUENCE:795649 X-ACCESS:1 X-HITS:397 X-URL:https://www.driebanden.nl/prestatiesport/grand-prix/2021-gp-rosmalen X-COLOR:ff00dd X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20211113T110000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20211114T180000 UID:69E68C6D-460D-436D-924D-9A2B14A3431A SUMMARY:PK Driebanden Klein Hoofdklasse 2021-2022 Gewestelijek voorwedstrijden MN1 CREATED:20211020T101805Z DTSTAMP:20211020T101805Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Hoge Rijndijk 3-B\, 3449 HA Woerden\; Kempenaar 03-15\, 8242 BD Lelystad GEO:52.08529480;4.87325754 LAST-MODIFIED:20211021T091914Z SEQUENCE:82869 X-ACCESS:1 X-HITS:27 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/574-pk-driebanden-klein-hoofdklasse-2021-2022-uitnodiging-gewest X-COLOR:0000ff X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20211122T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20211124T180000 UID:2AB90E96-B0EB-4139-BC89-BC5BF5490725 SUMMARY:Dag Districts Finale Libre 1e en 2e Klasse 2021-2022 CREATED:20211025T145056Z DTSTAMP:20211025T145056Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Gijsbrecht van Amstelstraat 299\, 1215 CM Hilversum GEO:52.21600150;5.16160510 LAST-MODIFIED:20211025T145129Z SEQUENCE:33 X-ACCESS:1 X-HITS:290 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/576-dag-libre-1e-en-2e-klasse-2021-2022-uitnodiging-districts-finale X-COLOR:009900 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20211122T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20211124T180000 UID:8B9FAF80-EF01-4D05-9405-01C5E7D974B6 SUMMARY:Dag Districts Finale Libre 3e en 4e Klasse 2021-2022 CREATED:20211025T145056Z DTSTAMP:20211025T145056Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.26617900;5.17132740 LAST-MODIFIED:20211025T150323Z SEQUENCE:747 X-ACCESS:1 X-HITS:273 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/577-dag-libre-3e-en-4e-klasse-2021-2022-uitnodiging-districts-finale X-COLOR:009900 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20211127T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20211128T170000 UID:3ED121D0-E736-4165-96F6-424846812038 SUMMARY:PK Finale District Bandstoten Klein 2e klasse CREATED:20211128T113101Z DTSTAMP:20211128T113101Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20211128T113125Z SEQUENCE:24 X-ACCESS:1 X-HITS:67 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/581-pk-bandstoten-klein-2e-klasse-2021-2022-uitnodiging-district X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20220131 DTEND;VALUE=DATE:20220201 UID:14F803DC-C993-4AED-8192-CFEA598A6EF8 SUMMARY:Herstart Competitie 2021-2022 CREATED:20220128T135750Z DTSTAMP:20220128T135750Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LAST-MODIFIED:20220128T145228Z SEQUENCE:3278 X-ACCESS:1 X-HITS:98 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/2-uncategorised/601-competitie-weer-van-start-vanaf-maandag-31-januari X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:0 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220416T180000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220416T235900 UID:1E47F8BA-A93E-4879-9B2C-8757A0ED35C4 SUMMARY:Paaskoppeltoernooi De Haven CREATED:20220411T064843Z DTSTAMP:20220411T064843Z DESCRIPTION:Eindelijk, na twee jaar, kunnen we weer. Het altijd gezellige PAASKOPPELTOERNOOI. Met aansluitend een leuke loterij.\NPaaskoppeltoernooi De Haven X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Eindelijk, na twee jaar, kunnen we weer. Het altijd gezellige PAASKOPPELTOERNOOI. Met aansluitend een leuke loterij.
Paaskoppeltoernooi De Haven
Paas Prijsbiljarten Ankeveen
Driebanden Groot 1e klasse
Driebanden Klein 1e, 2e en 3e klasse
Libre 3e en 4e klasse
LAST-MODIFIED:20220423T144515Z SEQUENCE:255325 X-ACCESS:1 X-HITS:254 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/663-wedstrijdkalender-2022-2023 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220607T190000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220607T230000 UID:A56BFC5D-49F0-4680-9F81-BDFF47B62EF8 SUMMARY:PK Voorwedstrijden Libre Klein 4e klasse - Dag 1 CREATED:20220505T072355Z DTSTAMP:20220505T072355Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland\; Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland\; Grebbeberglaan 4\, 3527 VX Utrecht\, Utrecht\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20220508T103437Z SEQUENCE:270642 X-ACCESS:1 X-HITS:227 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/681-pk-libre-klein-4e-klasse-2022-2023-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220608T190000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220608T230000 UID:614FD841-9228-4A98-90ED-6E209FE09955 SUMMARY:PK Voorwedstrijden Libre Klein 4e klasse - Dag 2 CREATED:20220505T072355Z DTSTAMP:20220505T072355Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland\; Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland\; Grebbeberglaan 4\, 3527 VX Utrecht\, Utrecht\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20220508T103454Z SEQUENCE:270659 X-ACCESS:1 X-HITS:52 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/681-pk-libre-klein-4e-klasse-2022-2023-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220609T190000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220609T230000 UID:C4718694-D8CC-4973-8284-018705BBB184 SUMMARY:PK Voorwedstrijden Libre Klein 4e klasse - Dag 3 CREATED:20220505T072355Z DTSTAMP:20220505T072355Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland\; Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20220508T103510Z SEQUENCE:270675 X-ACCESS:1 X-HITS:40 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/681-pk-libre-klein-4e-klasse-2022-2023-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220613T190000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220613T230000 UID:F4AFA3E1-DCBD-4A12-A1BF-133AE4C4117B SUMMARY:PK Voorwedstrijden Libre Klein 3e klasse - Dag 1 CREATED:20220505T072355Z DTSTAMP:20220505T072355Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.26617900;5.17132740 LAST-MODIFIED:20220516T152949Z SEQUENCE:979554 X-ACCESS:1 X-HITS:116 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/681-pk-libre-klein-4e-klasse-2022-2023-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220614T190000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220614T230000 UID:F5D5626A-90F2-49B5-A73F-F0B1ED58226A SUMMARY:PK Voorwedstrijden Libre Klein 3e klasse - Dag 2 CREATED:20220505T072355Z DTSTAMP:20220505T072355Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland\; Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland\; Spoorstraat 67\, 1211 CZ Hilversum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20220516T153102Z SEQUENCE:979627 X-ACCESS:1 X-HITS:47 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/681-pk-libre-klein-4e-klasse-2022-2023-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220615T190000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220615T230000 UID:39FEADB8-BC21-4580-826E-378D048EA021 SUMMARY:PK Voorwedstrijden Libre Klein 3e klasse - Dag 3 CREATED:20220505T072355Z DTSTAMP:20220505T072355Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland\; Spoorstraat 67\, 1211 CZ Hilversum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20220516T153142Z SEQUENCE:979667 X-ACCESS:1 X-HITS:53 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/681-pk-libre-klein-4e-klasse-2022-2023-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220616T190000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220616T230000 UID:8E339522-D4E0-4091-8A20-C5CACD89499E SUMMARY:PK Voorwedstrijden Libre Klein 3e klasse - Dag 4 CREATED:20220505T072355Z DTSTAMP:20220505T072355Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland\; Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland\; Spoorstraat 67\, 1211 CZ Hilversum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20220602T185012Z SEQUENCE:2460377 X-ACCESS:1 X-HITS:67 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/681-pk-libre-klein-4e-klasse-2022-2023-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20220723 DTEND;VALUE=DATE:20220724 UID:D7D98E9F-681F-4745-B4CC-C45669514F83 SUMMARY:PK Sluiting Inschrijving CREATED:20220420T154950Z DTSTAMP:20220420T154950Z DESCRIPTION:Libre 2e klasse\NBandstoten 3e klasse X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Libre 2e klasse
Bandstoten 3e klasse
LAST-MODIFIED:20220623T074339Z SEQUENCE:5500429 X-ACCESS:1 X-HITS:200 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/689-inschrijven-pk-2022-2023-voor-23-jul X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220801T230000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220801T233000 UID:9601F506-9369-4799-943E-173F989EAB66 SUMMARY:37e Eggenkamp Toernooi 2022 CREATED:20220621T091759Z DTSTAMP:20220621T091759Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.26617900;5.17132740 X-ACCESS:1 X-HITS:186 X-URL:https://ogbbiljart.nl/wedstrijden-en-toernooien/ X-COLOR:eeee00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220827T113000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220827T133000 UID:570CA791-FB7F-46F6-ABD8-D21F4A5D45B4 SUMMARY:Districtsvergadering 2022 CREATED:20210821T095219Z DTSTAMP:20210821T095219Z DESCRIPTION:Voor bestuursleden aangesloten verenigingen X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Voor bestuursleden aangesloten verenigingen
LOCATION:Stichts End 41\, 1244 PK Ankeveen\, Noord Holland\, Nederland GEO:52.26398410;5.09757700 LAST-MODIFIED:20220826T093629Z SEQUENCE:31967050 X-ACCESS:1 X-HITS:434 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=132&calid=11 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20221001 DTEND;VALUE=DATE:20221002 UID:AFC85A97-9370-480B-8016-100270CFA305 SUMMARY:PK Sluiting Inschrijving CREATED:20220420T154950Z DTSTAMP:20220420T154950Z DESCRIPTION:Libre 1e klasse en Dames\NBandstoten 2e klasse X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Libre 1e klasse en Dames
Bandstoten 2e klasse
LAST-MODIFIED:20220420T155910Z SEQUENCE:560 X-ACCESS:1 X-HITS:156 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/663-wedstrijdkalender-2022-2023 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20221201 DTEND;VALUE=DATE:20221202 UID:96B1BD8E-79BB-4A4A-BD8D-F9547C519D1F SUMMARY:PK Sluiting Inschrijving CREATED:20220420T154950Z DTSTAMP:20220420T154950Z DESCRIPTION:Bandstoten 1e klasse X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Bandstoten 1e klasse
LAST-MODIFIED:20220420T155931Z SEQUENCE:581 X-ACCESS:1 X-HITS:100 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/663-wedstrijdkalender-2022-2023 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20230120T193000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20230120T233000 UID:FE22236C-C8F5-434B-993A-AF85D5B37D90 SUMMARY:Beker: MEGAFA - Stolting Advocatuur / De Laan CREATED:20230109T174537Z DTSTAMP:20230109T174537Z DESCRIPTION:BiljartPoint - automatisering voor de biljartsport - Poule F Ronde 3 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:BiljartPoint - automatisering voor de biljartsport - Poule F Ronde 3
LOCATION:Zwanenkamp 1301\, 3607 NZ Maarssen\, Utrecht\, Nederland GEO:52.14165346;5.01021555 LAST-MODIFIED:20230119T182219Z SEQUENCE:866202 X-ACCESS:1 X-HITS:81 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/competitie-index/10-competitie/712-nationale-competitie-2022-2023 X-COLOR:000099 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20230318 DTEND;VALUE=DATE:20230319 UID:86D041A4-65BA-4CC6-9A46-EE43B1B865FB SUMMARY:Wedstrijdleidersvergadering CREATED:20230311T104549Z DTSTAMP:20230311T104549Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LAST-MODIFIED:20230311T124957Z SEQUENCE:7448 X-ACCESS:1 X-HITS:148 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=384&calid=11 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20230405T193000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20230405T230000 UID:A952B894-6936-4B51-A472-8DFD37E14186 SUMMARY:3-Cushion Survival - Voorwedstrijden - Dag 1 CREATED:20230331T121455Z DTSTAMP:20230331T121455Z DESCRIPTION:\NEr wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de matchIedereen start op 30 puntenBij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.Belangrijk: een losbander telt dubbel!De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.\NMet vriendelijke groet, Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Er wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de match
Iedereen start op 30 punten
Bij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.
80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.
Belangrijk: een losbander telt dubbel!
De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!
Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!
De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.
We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.
Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.
Met vriendelijke groet,
Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230)
Er wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de match
Iedereen start op 30 punten
Bij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.
80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.
Belangrijk: een losbander telt dubbel!
De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!
Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!
De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.
We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.
Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.
Met vriendelijke groet,
Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230)
Er wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de match
Iedereen start op 30 punten
Bij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.
80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.
Belangrijk: een losbander telt dubbel!
De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!
Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!
De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.
We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.
Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.
Met vriendelijke groet,
Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230)
Er wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de match
Iedereen start op 30 punten
Bij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.
80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.
Belangrijk: een losbander telt dubbel!
De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!
Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!
De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.
We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.
Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.
Met vriendelijke groet,
Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230)
Er wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de match
Iedereen start op 30 punten
Bij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.
80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.
Belangrijk: een losbander telt dubbel!
De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!
Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!
De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.
We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.
Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.
Met vriendelijke groet,
Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230)
Er wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de match
Iedereen start op 30 punten
Bij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.
80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.
Belangrijk: een losbander telt dubbel!
De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!
Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!
De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.
We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.
Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.
Met vriendelijke groet,
Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230)
O.l.v. BV 't Ivoor
Dag Bandstoten Klein 1e Klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
Dag Bandstoten Klein 2e Klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
Dag Bandstoten Klein 3e Klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
LOCATION:De Voetboog 14 a\, Boxtel GEO:51.59993520;5.33202280 LAST-MODIFIED:20230425T181232Z SEQUENCE:18834669 X-ACCESS:1 X-HITS:181 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=319&calid=11 X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:0 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20230510T193000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20230510T230000 UID:1F1B6C82-CDDE-4202-8E90-B80FEEC366FE SUMMARY:3-Cushion Survival - Finale CREATED:20230331T121455Z DTSTAMP:20230331T121455Z DESCRIPTION:\NEr wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de matchIedereen start op 30 puntenBij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.Belangrijk: een losbander telt dubbel!De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.\NMet vriendelijke groet, Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Er wordt 3-banden klein survivor gespeeld, dit betekent met 4 personen in de match
Iedereen start op 30 punten
Bij een carambole krijg je 4 punten erbij en gaat er bij de tegenstanders 1 punt af.
80 minuten speeltijd met halverwege een pauze van 5 minuten. Tijdens de pauze ontvangt elke speler nogmaals 30 punten.
Belangrijk: een losbander telt dubbel!
De 2 spelers met de meeste punten na 80 minuten gaan door naar de volgende match. Degene die deze overleven plaatsten zich voor de finale dag op 10 Mei!
Dus kies 1 (welke je goed uitkomt) van de voorronde dagen en plaats je voor de finale dag op 10 Mei!
De voorronde dagen waaruit je kan kiezen zijn: Woensdagavond 5 April, 12 April, 19 April of 26 April, of op de Zondagmiddag 9 April of 7 Mei.
We spelen in 2 leagues, je kan dus kampioen worden in League A, moyennes van 0,500 t/m 1,099 en in League B van 0,001 t/m 0,499.
Spelers zonder vast moyenne worden ingeschat op een moyenne.
Met vriendelijke groet,
Gerben, Wapen van Ankeveen (opgegeven of meer info 06-37116230)
O.l.v. BV 2Brothers
Terrein vv S.D.C. Putten
Roosendaalseweg 111
3882 MN Putten
Dag Driebanden Klein 1e Klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
Dag Driebanden Klein 2e klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
Dag Driebanden Klein 3e Klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
LOCATION:Roosendsaalseweg 111\, 3882 MN Putten GEO:52.25131449;5.59368807 LAST-MODIFIED:20230507T112659Z SEQUENCE:19847136 X-ACCESS:1 X-HITS:118 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=320&calid=11 X-COLOR:0000ff X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20230826T113000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20230826T143000 UID:E833BB58-6A78-4B05-BE69-3332AAC1A192 SUMMARY:Algemene Ledenvergadering Het Sticht ('t Schuurtje, Maarssen) CREATED:20230718T110044Z DTSTAMP:20230718T110044Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Zwanenkamp 1301\, 3607 NZ Maarssen\, Utrecht\, Nederland GEO:52.14165346;5.01021555 LAST-MODIFIED:20230718T110429Z SEQUENCE:225 X-ACCESS:1 X-HITS:109 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=479&calid=11 X-COLOR:ee9911 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20230918T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20230920T170000 UID:51BCB65B-6ACF-4DB6-831E-3E5616833175 SUMMARY:Dag Finale District Libre 2e klasse CREATED:20230829T130250Z DTSTAMP:20230829T130250Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Gijsbrecht van Amstelstraat 299\, 1215 CM Hilversum GEO:52.21600150;5.16160510 X-ACCESS:1 X-HITS:91 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/907-dag-libre-klein-2e-klasse-2023-2024-uitnodiging-districts-finale X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20230919T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20230920T170000 UID:7BBE703B-9486-4C10-A7D7-A1F667338C69 SUMMARY:Dag Finale District Libre 1e klasse CREATED:20230829T130436Z DTSTAMP:20230829T130436Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Gijsbrecht van Amstelstraat 299\, 1215 CM Hilversum GEO:52.21600150;5.16160510 X-ACCESS:1 X-HITS:62 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/908-dag-libre-klein-1e-klasse-2023-2024-uitnodiging-districts-finale X-COLOR:00ff00 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20231104T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20231105T160000 UID:7C73436D-1224-403F-B5A9-DBD50B3FC195 SUMMARY:PK Voorwedstrijden Driebanden Klein Hoofdklasse - Poule D CREATED:20231024T150959Z DTSTAMP:20231024T150959Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Ijsselmeerstraat 3b\, 1271 AA Huizen\, Noord Holland\, Nederland GEO:52.30704858;5.23849545 LAST-MODIFIED:20231028T193750Z SEQUENCE:361671 X-ACCESS:1 X-HITS:153 X-URL:https://knbb-livescore.nl/match-calendars/99a1fc8c-c1b3-4eec-9ab4-f3dc3e405fd0 X-COLOR:0000ff X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20231104T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20231105T170000 UID:3828E7DE-A1BD-4537-A63F-0475A2623DF1 SUMMARY:PK Voorwedstrijden Driebanden Klein Hoofdklasse - Poule C CREATED:20231024T150959Z DTSTAMP:20231024T150959Z DESCRIPTION:Vervroegde planning ( origineel 27 Nov) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Vervroegde planning ( origineel 27 Nov)
LOCATION:Herenstraat 100\, 3431 CB Nieuwegein\, Utrecht\, Nederland GEO:52.03087487;5.08868158 LAST-MODIFIED:20231105T085720Z SEQUENCE:1014441 X-ACCESS:1 X-HITS:102 X-URL:https://knbb-livescore.nl/match-calendars/99a1fc8c-c1b3-4eec-9ab4-f3dc3e405fd0 X-COLOR:0000ff X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20231111T100000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20231112T170000 UID:A6A176A2-D4AA-41BB-8DC3-A80295CE9905 SUMMARY:PK Finale Bandstoten Klein 2e Klasse CREATED:20231104T102735Z DTSTAMP:20231104T102735Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.26617900;5.17132740 X-ACCESS:1 X-HITS:113 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden/928-pk-bandstoten-klein-2e-klasse-2023-2024-uitnodiging-districts-finale X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240102T103000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240102T170000 UID:6CC343BF-5979-4DE5-AECA-777415A6EE9F SUMMARY:Dag Voorwedstrijden Bandstoten Klein 3e klasse - Dag 1 CREATED:20231206T185801Z DTSTAMP:20231206T185801Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.26617900;5.17132740 X-ACCESS:1 X-HITS:134 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden-dag/956-dag-bandstoten-3e-klasse-2023-2024-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240103T103000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240103T170000 UID:8E0B58E6-8C9F-4C5A-A8A5-52DCB0F82058 SUMMARY:Dag Voorwedstrijden Bandstoten Klein 3e klasse - Dag 2 CREATED:20231206T185801Z DTSTAMP:20231206T185801Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland\; Ijsselmeerstraat 3b\, 1271 AA Huizen\, Noord Holland\, Nederland\; Achtergracht 13\, 1381 BK Weesp\, Nederland GEO:52.26617900;5.17132740 LAST-MODIFIED:20231206T185838Z SEQUENCE:37 X-ACCESS:1 X-HITS:50 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden-dag/956-dag-bandstoten-3e-klasse-2023-2024-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240103T103000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240103T170000 UID:45EF9C9A-ED13-4423-8EF2-52479CE65021 SUMMARY:Dag Voorwedstrijden Bandstoten Klein 3e klasse - Dag 2 CREATED:20231206T185801Z DTSTAMP:20231206T185801Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Elise Dammershof 12b\, 1403 SC Bussum\, Noord-Holland\, Nederland\; Ijsselmeerstraat 3b\, 1271 AA Huizen\, Noord Holland\, Nederland\; Achtergracht 13\, 1381 BK Weesp\, Nederland GEO:52.26617900;5.17132740 LAST-MODIFIED:20231206T185838Z SEQUENCE:37 X-ACCESS:1 X-HITS:26 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden-dag/956-dag-bandstoten-3e-klasse-2023-2024-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240104T103000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240104T170000 UID:741FB247-92C3-4ADA-B43F-C92B0E402FB3 SUMMARY:Dag Voorwedstrijden Bandstoten Klein 3e klasse - Dag 3 CREATED:20231206T185801Z DTSTAMP:20231206T185801Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland\; Ijsselmeerstraat 3b\, 1271 AA Huizen\, Noord Holland\, Nederland\; Achtergracht 13\, 1381 BK Weesp\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20231218T180821Z SEQUENCE:1033820 X-ACCESS:1 X-HITS:18 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden-dag/956-dag-bandstoten-3e-klasse-2023-2024-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240105T103000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240105T170000 UID:CA55571A-E09A-4215-BFBC-907BBE7759E5 SUMMARY:Dag Voorwedstrijden Bandstoten Klein 3e klasse - Dag 4 CREATED:20231206T185801Z DTSTAMP:20231206T185801Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: LOCATION:Vaartweg 43c\, 1211 JE Nederland\, Noord-Holland\, Nederland GEO:52.22217372;5.16811284 LAST-MODIFIED:20231218T180857Z SEQUENCE:1033856 X-ACCESS:1 X-HITS:58 X-URL:https://www.knbbsticht.nl/index.php/uitnodigingen-voorwedstrijden-dag/956-dag-bandstoten-3e-klasse-2023-2024-uitnodiging-voorwedstrijden X-COLOR:ff6600 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240210T110000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240210T140000 UID:F449EB4A-607D-48D5-85EE-7F0D53E81F6B SUMMARY:Wedstrijdleidersvergadering CREATED:20230829T124932Z DTSTAMP:20230829T124932Z DESCRIPTION:Agenda\NNotulen Wedstrijdleidervergadering 2023 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Notulen Wedstrijdleidervergadering 2023
LOCATION:Zwanenkamp 1301\, 3607 NZ Maarssen\, Utrecht\, Nederland GEO:52.14165346;5.01021555 LAST-MODIFIED:20240115T160027Z SEQUENCE:12021055 X-ACCESS:1 X-HITS:156 X-URL:https://knbbsticht.nl/index.php?option=com_dpcalendar&view=event&id=499&calid=11 X-COLOR:ff0000 X-SHOW-END-TIME:1 END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240216T110000 DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240216T230000 UID:9C77B289-0B88-473B-B431-503526B8FC57 SUMMARY:NK Driebanden Excellentklasse 2024 - Poulewedstrijden CREATED:20240213T153957Z DTSTAMP:20240213T153957Z DESCRIPTION:Programma\NVrijdag 16 februari (poulewedstrijden):11:00 uur, 13:00 uur, 15:00 uur, 17:00 uur, 19:00 uur en 21:00 uur\NZondag 18 februari (knock-out): 11:00 uur (1/4 finales)12:30 uur (1/4 finales)14:00 uur (1/2 finales)16:00 uur (finale)\NDeelnemers\NAdri Demming - RoosendaalJohn v.d. Stappen - EdeBert van Manen - Ede Robert Koster - Lisse\NFrits Broeders - OosterhoutCharles Mekes - TilburgMichael Vink - Groede Huub Adriaanse - Vlijmen\NPaul Bruijstens - KaatsheuvelMenno de Vries - BudelRudi Gerritsen - ArnhemJohn van Essen - Nieuwegein\NJack Van Peer - Berkel-EnschotWilco van Wijk - Den DungenFred Driessen - AlmerePeter Berndsen - Nieuw Vennep X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Programma
Vrijdag 16 februari (poulewedstrijden):
11:00 uur, 13:00 uur, 15:00 uur, 17:00 uur, 19:00 uur en 21:00 uur
Zondag 18 februari (knock-out):
11:00 uur (1/4 finales)
12:30 uur (1/4 finales)
14:00 uur (1/2 finales)
16:00 uur (finale)
Deelnemers
Adri Demming - Roosendaal
John v.d. Stappen - Ede
Bert van Manen - Ede
Robert Koster - Lisse
Frits Broeders - Oosterhout
Charles Mekes - Tilburg
Michael Vink - Groede
Huub Adriaanse - Vlijmen
Paul Bruijstens - Kaatsheuvel
Menno de Vries - Budel
Rudi Gerritsen - Arnhem
John van Essen - Nieuwegein
Jack Van Peer - Berkel-Enschot
Wilco van Wijk - Den Dungen
Fred Driessen - Almere
Peter Berndsen - Nieuw Vennep
Programma
Vrijdag 16 februari (poulewedstrijden):
11:00 uur, 13:00 uur, 15:00 uur, 17:00 uur, 19:00 uur en 21:00 uur
Zondag 18 februari (knock-out):
11:00 uur (1/4 finales)
12:30 uur (1/4 finales)
14:00 uur (1/2 finales)
16:00 uur (finale)
Deelnemers
Adri Demming - Roosendaal
John v.d. Stappen - Ede
Bert van Manen - Ede
Robert Koster - Lisse
Frits Broeders - Oosterhout
Charles Mekes - Tilburg
Michael Vink - Groede
Huub Adriaanse - Vlijmen
Paul Bruijstens - Kaatsheuvel
Menno de Vries - Budel
Rudi Gerritsen - Arnhem
John van Essen - Nieuwegein
Jack Van Peer - Berkel-Enschot
Wilco van Wijk - Den Dungen
Fred Driessen - Almere
Peter Berndsen - Nieuw Vennep