Naast de reguliere competite zijn er ook nog een aantal teams actief in de Nationale competites.

 

Driebanden Groot

Hier zijn diverse teams ingedeeld in Divisies.  De ere-divisie is waar de top van Nederland in uit komt en die bereikt kan worden via promoties vanuit de lagere divisies..

De teams die zich hebben ingeschreven voor seizoen 2020-2021 zijn:

2e Divisie - Poule 3:

Albert Heijn Van Rijn - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

3e Divisie - Poule 1:

Ekrischocola.nl - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

Brouwer Project Design - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

Megafa - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

Ribas - De Windhoek, Utrecht

4e Divisie = Poule 1:

Ribas 2 - De Windhoek, Utrecht

Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

Bekercompetitie

Een aantal van deze teams speelt ook mee in de Nationale Bekercompetitie. De loting voor deze competite was op zaterdag 1 augustus.  Voor verenigingen uit ons district zijn dit de resultaten:

Poule A BEKERCOMPETITIE 1e RONDE
A-04  De Harmonie Groningen  Brouwer Project Design
Poule F BEKERCOMPETITIE 1e RONDE
F-12  BCO / Paeoniapassion.com    Elbers Transport / Camberlin Stofferingen  
Poule B  BEKERCOMPETITIE 2e RONDE
B-17  De Biljartacademie Sittard 2  Megafa
Poule D  BEKERCOMPETITIE 2e RONDE
D-18  Ekrischocolade.nl  De Wit Vloerverwarming Montage
D-22  Albert Heijn van Rijn  Sloepverhuur Nieuw Amsterdam
D-23  Winnaar D-13  Ribas 2

Het laagst geplaatste team heeft de keuze betreffende de lokatie waar gespeeld wordt.  De teams moeten onderling een speeldatum afspreken.  Zodra die bij ons bekend zijn zullen we ze toevoegen.

Data voor de verschillende speelrondes:

Ronde 1 : 17 augustus tot 13 september
Ronde 2 : 14 september tot 1 november
Ronde 3 : 2 november tot 20 december
Ronde 4 : 4 januari tot 25 april
Finale (laatste 16) in Berlicum is van 3 t/m 6 juni 2021

 

Kadercompetitie

Er wordt gespeeld in 9 poules van 7 teams (dubbele competitie 24 wedstrijden). 

Poule 2:

BV Padoc

DSS Weesp - BV Rapiditas - Klubhuis, Weesp

Ons Genoegen Bussum - Gebouw Komin, Bussum

BVM Apollo - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

Poule 4:

BV Nieuwegein 15 - Recreatie Centrum Nieuwegein