Naast de reguliere competite zijn er ook nog een aantal teams actief in de Nationale competites.

Door dediverse Corona-maatregelen is dit seizoen nooit uitgespeeld.  Ale reseultaten werden niet verwerkt in eventuele moyenne aanpassingen.

 

Driebanden Groot

Hier zijn diverse teams ingedeeld in Divisies.  De ere-divisie is waar de top van Nederland in uit komt en die bereikt kan worden via promoties vanuit de lagere divisies..

De teams die zich hebben ingeschreven voor seizoen 2020-2021 waren:

2e Divisie - Poule 3:

Albert Heijn Van Rijn - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

3e Divisie - Poule 1:

Ekrischocola.nl - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

Brouwer Project Design - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

Megafa - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

Ribas - De Windhoek, Utrecht

4e Divisie = Poule 1:

Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Biljart- en Dartcentrum De Haven, Hilversum

Bekercompetitie

Een aantal van deze teams speelt ook mee in de Nationale Bekercompetitie. De loting voor deze competite was op zaterdag 1 augustus.  Voor verenigingen uit ons district zijn dit de resultaten:

Poule A BEKERCOMPETITIE 1e RONDE Datum en lokatie
A-04  De Harmonie Groningen  Brouwer Project Design Uitslag: 8-0 (12-0)
Poule F BEKERCOMPETITIE 1e RONDE
F-12  Elbers Transport / Camberlin Stofferingen   BCO / Paeoniapassion.com Uitslag: 4-4 (5-7)
Poule B  BEKERCOMPETITIE 2e RONDE
B-17  De Biljartacademie Sittard 2   Megafa Uitslag: 4-4 (7-5)
Poule D  BEKERCOMPETITIE 2e RONDE - Niet gespeeld vanwege Corona-stop
D-18 Ekrischocolade.nl De Wit Vloerverwarming Montage  
D-22 Albert Heijn van Rijn Sloepverhuur Nieuw Amsterdam  
D-23  Winnaar D-13 Ribas 2  

Het laagst geplaatste team speelt thuis.  De teams moeten onderling een speeldatum afspreken.  Zodra die bij ons bekend zijn zullen we ze toevoegen.

Data voor de verschillende speelrondes:

Ronde 1 : 17 augustus tot 13 september
Ronde 2 : 14 september tot 1 november
Ronde 3 : 2 november tot 20 december
Ronde 4 : 4 januari tot 25 april
Finale (laatste 16) in Berlicum is van 3 t/m 6 juni 2021

 

Kadercompetitie

Er wordt gespeeld in 9 poules van 7 teams (dubbele competitie 24 wedstrijden). 

Poule 2:

BV Padoc

DSS Weesp - BV Rapiditas - Klubhuis, Weesp

Ons Genoegen Bussum - Gebouw Komin, Bussum

BVM Apollo - Wijkcentrum 't Schuurtje, Maarssen

Poule 4:

BV Nieuwegein 15 - Recreatie Centrum Nieuwegein