Vul een deel van de titel in
Toon #
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle
Uitslagen NK
PK Driebanden Groot Overgangsklasse 2022-2023 Uitslag Gewestelijke Finale
PK Driebanden Klein Dames 2e klasse 2022-2023 Uitslag NK
PK Driebanden Klein Dames 1e klasse 2022-2023 Uitslag NK
PK Libre Klein Dames Open Klasse 2022-2023 Uitnodiging NK
PK Bandstoten Klein 2e Klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
Wedstrijdkalender Gewest Midden Nederland Afdeling 1 2022-2023
Voorlopige Wedstrijdkalender Het Sticht 2023-2024
PK Bandstoten Klein Hoofdklasse 2022-2023 Uitslag Gewestelijke Voorwedstrijden - Poule C
PK Libre Klein 3e Klasse 2022-2023 Uitslag NK
PK Driebanden Groot Overgangsklasse 2022-2023 Uitslag Gewest Voorwedstrijd Poules E + G
PK Bandstoten Klein 3e Klasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
PK Driebanden Groot Overgangsklasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
PK Driebanden Groot 1e Klasse 2022-2023 Uitslag Gewestelijke Finale
Dag Bandstoten Klein 2e Klasse 2022-2023 Uitslag Districts Finale
Dag Bandstoten Klein 3e Klasse 2022-2023 Uitslag Districts Finale
PK Bandstoten Klein Hoofdklasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Voorwedstrijden - Poule C
PK Bandstoten Klein Hoofdklasse 2022-2023 Uitnodiging Gewestelijke Finale
PK Libre Klein Dames Open Klasse 2022-2023 Uitslag Gewestelijke Finale
PK Libre Klein Hoofdklasse 2022-2023 Uitslag Gewestelijke Voorwedstrijden
Pagina 10 van 45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
U bevindt zich hier:
Start
Wat is nieuw?
KNBB District Het Sticht - KNBB 't Sticht - Wat is nieuw op de site?
Zoeken
Zoeken
Actueel
Wat is nieuw?
Agenda
Biljartpoint
Hoofdmenu
Het Sticht
District
Bestuur
Avondcompetitie
Dagcompetitie
Nationale Competitie
PK Avondcompetitie
PK Dagcompetitie
Contact
Binnenkort
29
apr
Dag Voorwedstrijden Libre Klein 3e Klasse - Dag 1
Datum
maandag 29 apr 2024
10:30
-
16:00
29
apr
PK Voorwedstrijden Driebanden Klein 2e Klasse - Dag 1
maandag 29 apr 2024
19:00
-
23:00
4
mei
Finale Gewest MN1 A-klasse
zaterdag 4 mei 2024
11:00
-
zondag 5 mei 2024
17:30
6
mei
PK Voorwedstrijden Driebanden Klein 1e Klasse - Dag 1
maandag 6 mei 2024
19:00
-
23:00
6
mei
PK Voorwedstrijden Libre Klein 4e Klasse - Dag 1
maandag 6 mei 2024
19:00
-
23:00
7
mei
Dag Finale Gewest Libre Klein 3e + 4e Klasse
dinsdag 7 mei 2024
10:00
-
17:00
7
mei
PK Voorwedstrijden Driebanden Groot 1e Klasse
dinsdag 7 mei 2024
19:00
-
vrijdag 10 mei 2024
22:30